Pakub huvi?

Mulle pakub huvi "Majad,
Warning: Attempt to read property "name" on null in /data01/virt106159/domeenid/www.kummeli.ee/htdocs/wp-content/themes/kummeli/header.php on line 81
" majas.

  Soovin kohtumist kokku leppida
  '


  Majad

  Korterite planeerimisel on silmas peetud ökonoomsust, kuid valikus on kortereid ka suurema ruumivajadusega peredele. Huvitavaid planeeringuid leidub igale soovile. Suured rõdud ja terrassid, mis lisavad kodule omakorda avarust ja täidavad rohke valgusega.

  Majad

  Kummeli korterid tagavad mugavuse ja kvaliteedi. Hoonete vaheline väliruum moodustab tervikliku elukeskkonna. Korteriostuga tuleb kaasa isiklik panipaik soklikorrusel. Lisaks on võimalik soetada garaaž. Kodule lisavad avarust ja valgust suured rõdud ja terrassid. Samuti pakub rõõmu ruumikas trepikoda.

  Ehitusinfo

  Korterite planeerimisel on silmas peetud ökonoomsust, kuid valikus on kortereid ka suurema ruumivajadusega peredele. Huvitavaid planeeringuid leidub igale soovile. Suured rõdud ja terrassid, mis lisavad kodule omakorda avarust ja täidavad rohke valgusega.

  Hooned rajatakse lintvundamendile. Vundamendi taldmik tehakse raudbetoonist. Alusmüüritis laotakse õõnesplokkidest, sarrustatakse ning täidetakse betooniga. Välisseinte soojustuse paksus on kuni 20 cm. Hoonete soklikorruse kandeseinad tehakse 24 cm täisbetoneeritud õõnesplokkidest. Ülejäänud korruste kandeseinad tehakse 19 cm täisbetoneeritud õõnesplokkidest.

  Koos hoonete vahelise väliruumiga moodustavad Kummeli majad tervikliku elukeskkonna. Laste mänguväljak, jalutusrajad ja haljasalad on just kui kodu osa. Selleks, et väliruum oleks kooskõlas majadega, on ruumi planeerimisel kaasatud ka maastikuarhitektid. Kõik selleks, et igal Kummeli elanikul oleks kodune tunne!

  Iga korteri juurde kuulub üks parkimiskoht kinnistul, kuid lisatasu eest saab soetada ka garaažikoha. Pakutav lisamugavus on kindlasti meeldiv vihmase ilma või lumisema talvega.

  Korteriostuga saab kaasa ka ühe panipaiga soklikorrusel. Kõik, mida ei ole igapäevaselt vaja, saab mugavalt paigutada panipaigaruumi.

  Kummeli kortermajad paistavad silma erakordselt suurte rõdude ja terrasside poolest. Need on just kui korteri pikendus: suvisel ajal saab nautida hommikust päikesepaistet ja ergutavat kohvi. Rõdudel ja terrassidel on valgustus, mis loob sooja koduse tunde ka pimedamal ajal!

  Ruumikas trepikoda teeb iga jalgrattasõbra ja lapsevankri omaniku meele heaks, sest ruumi jagub kõigile. Läbi klaasuste paistab trepikotta rohkelt loomulikku valgust.

  Teie otsustamisprotsessi lihtsustamiseks pakume omalt siseviimistluspaketti Gustav ja siseviimistluspaketti Hans. Mõlemad siseviimistluspaketid on koostatud kasutades naturaalseid materjale, millega on võimalik tutvuda Redman Kinnisvara büroos.

  Kummelist lähemalt

  Viimistluspakett Gustav

  Sisaldub korteri hinnas. Saate valida seinavärve ja keraamiliste plaatide värvi. Põrandakatteks on naturaalne 3-lipiline tamme laudparkett. Sanitaarkeraamika VitrA ja Isvea ja segistid Hansgrohe.

  Paketist

  Viimistluspakett Hans

  Lisatasu eest. Saate valida seinavärve ja keraamiliste plaatide värvi. Põrandakatteks on naturaalne 1-lipiline tamme laudparkett. Sanitaarkeraamika Laufen Pro ja segistid Hansgrohe.

  Paketist
  Kummelist lähemalt
  Kummeli arhitektid

  Piirkonna planeeringu arhitektuurse kavandi on välja töötanud arhitektuuribüroo Agabus, Endjärv & Truverk Arhitektid. Kummeli ehituse peatöövõtja on Tartu Ehitus, kellega on koostöö kestnud juba mitme Kummeli maja ehitamisel.

  2014. aastal pälvis Kummeli 16 maja Tartu parima uue kortermaja tiitli. Kummeli terviklikuks planeeritud ja kvaliteetselt teostatud kinnisvara on paljudest teistest pakkumistest hinnatum ja väärtuslikum.

  Redman

  Kummeli elurajooni arendust juhib kinnisvara- arenduse juhtimise ettevõte Redman, kus töötavad kogemustega kinnisvara- ja ehitusspetsialistid.

  Tartu Ehitus

  Kummeli elurajooni maju ehitab kogemustega AS Tartu Ehitus, kellel on pikaajaline Kummeli majade ehitamise kogemus.

  Kirjuta
  meile