Pakub huvi?

Mulle pakub huvi "Müük,
Warning: Attempt to read property "name" on null in /data01/virt106159/domeenid/www.kummeli.ee/htdocs/wp-content/themes/kummeli/header.php on line 81
" majas.

  Soovin kohtumist kokku leppida
  '


  Müük

  Kui oled korteriostust huvitatud, siis on selle ostuprotsess väga mugav ja lihtne. Oleme valmis sind igal sammul aitama ja vastame meelsasti kõikidele küsimustele.

  1.

  Koos meie esindajaga saab tutvuda valmis majade ja vabade korteritega, korteri viimistluse valikuid saab näha meie kontoris. Tutvuge info ja uudistega meie kodulehel ja Facebookis ning soovi korral pakume konsultatsiooni meie kontoris.

  2.

  Kui sobiv korter on välja valitud, siis sõlmitakse ostuhuvilistega notariaalne müügileping, millega ostja tasub 10% korteri ostuhinnast.

  3.

  Enne lepingu sõlmimist soovitame ostjal konsulteerida oma panga nõustajaga. Sõltuvalt eluasemelaenu pakkuvast pangast võib olla vajadus koostada korteri tulevase turuväärtuse kohta eksperthinnang panga poolt aktsepteeritava hindaja poolt.

  4.

  Viimistluse valik ja ehitustööde muudatused tuleb kokku leppida määratud tähtpäevaks. Soovi korral pakume võimaluse osta korter koos köögimööbliga.

  5.

  Korteri omandiõigus antakse üle asjaõiguslepingu sõlmimisega siis, kui korter on valmis ja ostja võtab selle üleandmise-vastuvõtmise aktiga vastu. Siis toimub ka ülejäänud ostusumma tasumine. Ostjale antakse korteri kasutus- ja hooldusjuhend

  6.

  Palju õnne, oletegi uue kodu õnnelik omanik!

  Kirjuta
  meile