Pakub huvi?

Mulle pakub huvi "Uus köögiga korter eluasemelaenuga,
Warning: Attempt to read property "name" on null in /data01/virt106159/domeenid/www.kummeli.ee/htdocs/wp-content/themes/kummeli/header.php on line 81
" majas.

  Soovin kohtumist kokku leppida
  '


  Uus köögiga korter eluasemelaenuga

  Kummeli majades saab nüüd korteri osta koos köögimööbliga.

  Ostja peab leidma kogemustega ja usaldusväärse mööblitootja, kes peab kinni tähtaegadest ja tagab vajaliku kvaliteedi. Kui korter ostetakse laenuga on vajalik panga nõusolek. Korteri müügilepingu sõlmimise ajaks sõlmitakse kokkulepe mööbli valmistajaga, milles sätestatakse köögimööbli garantiitingimused ja paigaldamise kord maja ehitamise ajal. 

  Üldiselt sõltub panga poolt antava eluasemelaenu suurus ostetava korteri turuväärtusest. Sellepärast peab köögimööblit valides arvestama võimalusega, et köögimööbel ei pruugi korteri turuväärtust alati suurendada selle maksumuse võrra.

  Kummeli majade arendaja annab ostjale korteri valduse üle alles siis kui korter on valmis ehitatud ja köögimööbel lõplikult paigaldatud. Sõltuvalt pangast võib olla vajalik koostada hindamisakt aktsepteeritud kinnisvarahindaja poolt.

  Võtke ühendust meie müügiesindajaga, kes selgitab köögimööbliga korteri ostmise protseduuri ning edastab vajalikud andmed teie valitud köögimööbli valmistajale.

  Kirjuta
  meile